Arke Solar

HİZMETLERİMİZ

Projeniz için güvenilir ve doğru çözümler

ARKE  SOLAR, Türkiye'nin farklı noktalarında 46,270 MWp kurulu güç ve 100'den fazla fotovoltaik sistemle GES projelerinizin mükemmelliğini garanti edebilecek deneyime, uzmanlığa ve itibara sahiptir. Her proje kendi özelinde farklıdır, ancak öngörülen beklentileri karşılayabilmeleri için bu projeler uzmanlıkla yönetilmeli ve uygulanmalıdır. Dünya çapında ARKE SOLAR imzası taşıyan sistemler ve proje uygulamaları güveninizin teminatıdır.Proje bazlı ürün satışı

Dünyaca tanınmış üreticilerden tedarik edilen yüksek kaliteli ürünlerle ihtiyacınıza cevap verebilmek için uzman kadrolarımız proje bazlı ürün satışları konusundaki taleplerinizi karşılamak için her zaman hazırlardır. İhtiyaca özel çözümler ve yüksek kaliteli ürün tedariki konularında hizmetinizdeyiz.

Kurumsal politikamız gereği, ürün satışlarımız büyüklüğü 50 kWp ve üzeri sistemler veya konteynır bazlı olarak yapılabilmektedir. 50 kWp ve altı sistemler için ürün satışları ve sisteminizle ilgili diğer tüm hizmetler (danışmanlık, keşif, projelendirme, fizibilite, sistem tasarımı) ülke genelindeki bayilerimiz aracılığıyla sağlanmaktadır.Anahtar teslim GES kurulumları – EPC hizmetleri

ARKE SOLAR’ın anahtar teslim EPC hizmetleriyle kurumsal veya bireysel düzeyde proje yönetimi ve çözümleri sunmaktayız. Mühendislik, Planlama, Tedarik, Lojistik, İnşaat ve Kurulum hizmetleri ile anahtar teslim GES kurulumlarına dair tüm konular faaliyet alanımızı oluşturmaktadır. Projenin her aşamasında doğru çözümler ve yerinde destek ile kusursuz uygulama ve profesyonel düzeyde satış sonrası Bakım  ve Onarım hizmetleri sunmaktayız.  
Tesis Sertifikasyonu (TÜV Rheinland)

TÜV Rheinland sertifikalı fotovoltaik denetim uzmanlarımız tesisinizin inşaat, kurulum ve işletim standartlarına uygunluğunu denetleyebilir, onaylayabilir ve olası olumsuzluklar hakkında ilgili teknik raporları düzenleyebilirler. Bu sayede, tesisinizin sektörde kabul gören uluslararası standartlara göre inşa edildiğinden ve taahhüt edilen değerlerde enerji üreteceğinden emin olabilirsiniz.

 

Bayilerimiz için proje ve satış desteği

ARKE SOLAR Yetkili Çözüm Ortağı iseniz, büyük ve küçük ölçekli proje çözümleriniz için her zaman desteğe hazırız. Sunduğumuz çözümler arasında, danışmanlık ve planlama hizmetleri, ARKE SOLAR’ın deneyimli uzmanları tarafından yerinde destek, proje geliştirme, ürün satışının yanısıra, kurulum sonrası sistem Bakım ve Onarımı ile mesleki eğitimler de yer alıyor.

 

Bakım ve Onarım hizmetleri

Sisteminizin taahhüt edilen ve öngörülen değerleri üretebilmesi periyodik bakım ve onarımlarının düzenli aralıklarla yapılması şarttır. ARKE  SOLAR ile imzalayacağınız Bakım ve Onarım sözleşmesi sayesinde sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlar, yatırımınızın uzun yıllar boyunca kazançlı ve sürdürülebilir olmasını güvence altına almalısınız. Yetkin ve eğitimli bölge bayilerimiz aracılığıyla anında ve profesyonel müdahale ile yerinde ve hızlı çözüme ulaşabilir, olası arıza durumlarını oluşmadan bile önleyebilirsiniz.